تیکت پشتیبانی

مزیت برونسپاری خدمات حسابداری


این روزها به دلیل بالا بودن هزینه­های نگاهداشت نیروی انسانی و نیز مخارج بالا برای هر کسب و کار، سازمان­ها و شرکت  های مختلف به دنبال راه حل­های ارزان­تر اما با کیفیت بالا برای خدمات فرعی سازمان خود مانند حسابداری و سرویس­های حقوق و دستمزد هستند. مدیران شرکت­ها همیشه در تلاش هستند تا کنترل و درک بهتری از جریانات مالی و حسابداری خود داشته باشند. بر اساس این درک بیشتر و بهتر مدیران می­توانند بر مبنای اطلاعات درست، تصمیم­گیری کنند. درست است که حسابداری به عنوان یک فعالیت فرعی شناخته شده، اما نمی­توان اهمیت این امور را برعملکرد سیستم شرکت­ها و سازمان­ها نادیده گرفت. به همین دلیل، برونسپاری خدمات حسابداری و امور حقوق و دستمزد کارمندان، قطعا به جریان مؤثر فعالیت­های اصلی شرکت شما کمک خواهد کرد.

فواید برونسپاری امور مالیاتی و خدمات حسابداری

1- دقت بیشتر در انجام امور

 با برونسپاری خدمات حسابداری به دلیل عدم حضور در فضای شرکت و یا سازمان شما، انجام خدمات با دقت و تمرکز بیشتری همراه خواهد بود. قطعا دقت بالا در این امور به مدیریت بهتر فعالیت­های فرعی شرکت شما، کمک خواهد کرد.وجود تیم متخصص و آکاه جهت انجام این فعالیت ها باعث می­شود که حسابداری و خدمات حقوق و دستمزد به شکل مؤثرتری اداره شوند.

2- دریافت خدمات با هزینه­ی پایین تر

هزینه معقول یکی از اصلی ترین مزایای برونسپاری خدمات حسابداری است. با برونسپاری حسابداری می­توانید رقم بالایی از هزینه­های شرکت و با سازمان خود را ذخیره کنید و آن­ را به تصمیمات و فعالیت مهم­ تری اختصاص دهید.

3-جلوگیری ازتقلب

با برونسپاری خدمات حقوق و دستمزد به شرکت­های حرفه­ای و متخصص، از تقلب­های احتمالی که ممکن است در بین کارمندان هر سازمان و یا شرکت رخ دهد، جلوگیری نمایید. شرکت­های ارائه دهنده این خدمات به دلیل سبک و استراتزی کسب و کارشان و نیز عقد قراردادهای رسمی در برابر تمامی تراکنش­ها و همچنین کنترل کیفیت و دقت انجام امور مسئول و پاسخگو  خواهد بود.

4- واریز مستقیم و به موقع حقوق کارکنان

در این روش به دلیل وجود روند مستقیم واریز وجوه از حساب بانکی شرکت، پرداخت سریع حقوق و دستمزد کارمندان فراهم می­گردد. این روند علاوه بر افزایش سطح رضایت کارکنان منجر به پیشرفت کسب ­وکار شما نیز می­شود.

5- جلوگیری از جرایم مالیاتی

مدیریت اشتباه حقوق و دستمزد  می­تواند به اشتباه در محاسبه مالیات و در نتیجه جرایم مالیاتی منجر شود. واگذاری سرویس­های حقوق و دستمزد به متخصصان از چنین مواردی جلو گیری کرده و پردازش صحسح حقوق و دستمزد را تضمین می­کند.

6- مزایای استفاده از تکنولوژی­های بروز

پیشرفت تکنولوژی حتی دنیای حسابداری را هم متحول و دگرگون کرده است. یادگیریی چنین اطلاعاتی قطعا نیازمند صرف زمان بسیار است اما شرکت­ها می­توانند از طریق برونسپاری سیستماتیک خدمات حسابداری از بروزترین تکنولوژی­ها پیشرفته بهره­مند شوند.

7- صرفه جویی در زمان پردازش

لازم است شما زمان زیادی را به امور حسابداری و حقوق دستمزد کارمندان خود اختصاص دهید. و این اختصاص زمان، می­تواند تمرکز روی فعالیت های اصلی شرکت را از شما بگیرد. در نتیجه می­توان با برونسپاری زمان بیشتری را برای رسیدگی به اهداف و کسب درآمد، اختصاص داد.

8- بهره گیری از کمک کاشناسان

اگر شما بخواهید نیروهای حرفه­ای حسابداری و انواع خدمات مالی و مالیاتی را در شرکت و یا سازمان خود استخدام نمایید قطعا هزینه­ی بسیار بالایی را باید متحمل شوید اما با برونسپاری این دسته از خدمات به شرکت­های متخصص می­توانید از قدرت و دانش نیروهای حرفه­ای در تمام زمینه­ها، بهره­مند شوید. این مشاوران می­توانند به مرور زمان، با پیچیده تر شدن فرآیندها، توصیه­ها و راهنمایی­های کاربردی در خصوص سرویس­های حقوق و دستمزد را به شما ارائه کنند.

9- بر طرف کردن نگرانی­های موسسات مالی در رابطه با صورت مغایرت بانکی

تهیه صورت مغایرت بانکی کار زمان­بر و خسته کننده­ای است. ما میدانیم که پیگیری پرداخت­های بانکی و حقوق کارمندان، وقت و انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت. با واگذار کردن این موارد به شرکت­های با تجربه در ارائه امور حسابداری و سرویس­های حقوق و دستمزد شما را از چنین دردسرهایی نجات خواهد داد.

10- مطلع شدن از بروزترین وضعیت قوانین حسابداری

در اختیار داشتن تمامی اطلاعات مربوط به حسابداری با واگذاری امور حسابداری به افراد حرفه­ای برای شما فراهم خواهد شد.

این شرکت ها با در اختیار داشتن نرم افزارهای پیشرفته و نیز ارائه­ی گزارش­های شخصی سازی شده در زمان تصمیم گیری­های

مهم مالی به شما کمک خواهند کرد.